Ofichci Hakkında

OFİSHCİ markası altında üst yönetimin tecrübesi, genç ve dinamik kadrosu, etkili ve modern hizmet anlayışı, teknolojik gelişmeleri yakından takibi ile kendini sürekli iyileştirmeyi, ürün geliştirme ve pazarlama konularında kendisini daima yenilemeyi ilke edinmiştir.

Seri olarak yapılan üretimde özellikle ofis mobilyası üretiminde iddialı olan OFİSHCİ BÜRO MOBİLYALARI tesisinde bulunan makina parkurunda 2 adet ebatlama makinesi, 1 adet tek kenar bantlama makinesi, 2 adet çift kenar bantlama makinesi, 2 adet CNC çoklu delik makinesi, 1 adet çoklu delik makinesi, 1 adet CNC eğri kenar makinesi, lake boya makinesi ve UV kurutma hatları bulunmaktadır.

10000 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam eden OFİSHCİ, 100.000 plaka/yıl kapasite ile kurulu kapasitesinin %75’ini kullanmaktadır. Katalog ürünleri ve büro mobilyalarının yanı sıra özel projelerde de faaliyet göstererek kalitesiyle farkındalık olusturmustur ; sektörünün başarılı temsilcilerinden olduğunu yurtdışına yaptığı ihracatlarla ve yurt içi satışlarındaki dengeli tavrı ile kanıtlamıştır..

Yeni Tasarımlarda Buluşmak Üzere...